MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Program funkcjonalno – użytkowy: możliwość zmian

14.8.2013, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Program funkcjonalno – użytkowy jest swoistą odmianą opisu przedmiotu zamówienia w sytuacji, gdy zamówienie dotyczy zaprojektowania i wykonania robót budowlanych. Stosowny zapis znajduje się w ustawie – Prawo zamówień publicznych.

Program funkcjonalno – użytkowy jest swoistą odmianą opisu przedmiotu zamówienia w sytuacji, gdy

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

8.10.2012 Senat wprowadził poprawki do nowelizacji Pzp
27.11.2012 Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, iż wykluczeniu z art. 24 ust. 1 pkt 1a ustawy Pzp podlega również wykonawca, od umowy z którym zamawiający odstąpił, także w przypadku, gdy umowa o zamówienie publiczne nie została zawarta na podstawie ustawy Pzp
22.11.2012 Giżycko: Roboty budowlane
22.11.2012 Krosno: Nadzór nad robotami budowlanymi
22.11.2012 Tychy: Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych