Forum - Budinfo Forum Budownictwo

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

Co z tym węglem?
Utworzono przez Władysław Pekosiński on 19.12.2013 09:42
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
Co z tym węglem?
Ostatnio czytałem artykuł o zakazie palenia węglem w Krakowie i przesłankach ekologicznych http://budownictwopolskie.pl/artykul/jesli_nie_wegiel_to_co i zacząłem się zastanawiać jak to będzie z tymi zakazami? W którą to stronę pójdzie?
o
gaz
Zamień na gaz płynny, ekologicznei i bez zmartwień. [url="http://www.baltykgaz.pl/energia-dla-firmy"]dostawcy gazu[/url]
o
ekogroszek
Dopiero teraz jest afera z tym węglem, a prawda jest taka, że to gruba przesada zwalać winę za smog na węgiel. Jak jest węgiel dobrej jakości i doby kocioł to spalanie przebiega w taki sposób, że smog nie powstaje. Ja mam dobry piec na ekogroszek (firmy SAS - http://www.sas.busko.pl) i nie zamierzam ulegać jakimś ekoterrorystom i go wymieniać.
o
Odp:
Gruba przesada? To przejdź się w zimowy wieczór po którejkolwiek polskiej miejscowości - nie ma czym oddychać. A latem jakoś nie ma z tym problemu. Dlatego ja stawiam na ogrzewanie gazem. Mam dwufunkcyjny kocioł od firmy https://www.termet.com.pl/ i nie dość, że nie zanieczyszczam powietrza to jeszcze mam ogrzewanie zupełnie bezobsługowe.
o
dobry kocioł
Pewnie, że gazowe ogrzewanie jest najlepsze i pod względem kosztów i pod względem dbania o środowisko. Co zaś do wyboru kotła, to jest naprawdę dużo firm, które sprzedają kotły, ale polecam zajrzeć na stronę firmy http://bongioanni.pl/. Ich kotły mają gwarancję na 5 lat i są robione przez europejskich wykonawców.
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów