Forum - Budinfo Forum Budownictwo

Wykaz forów

Wróć do listy tematów

Rekuperacja
Utworzono przez Artur on 4.11.2014 09:22
Proszę zapoznać się z zasadami i warunkami korzystania przed umieszczeniem postu.

Nowy post może być umieszczony w dole strony.
Posortuj:   Zgodnie z wątkami dyskusji Wyświetlaj wpisy od najstarszego Wyświetlaj wpisy od najnowszego

o
rekuperacja
Witam,
czy ktoś z Was używa w swoim mieszkaniu systemy rekuperacji? Pamiętajmy o tym, że należy zadbać o swój dom, zdrowie, a także rachunki. To wszystko możliwe jest dzięki rekuperacji, która pozwala na wymianę powietrza, a także odzysk ciepła. Sporo informacji dostępnych jest na stronie http://instaltechnik.pl/oferta/rekuperacja-i-klimatyzacja/rekuperacja/. Jakby interesowała Was oszczędność, to zapraszam
o
rekuperacja
mnie bardzo interesuje rekuperacja i czytam sporo na en temat na http://www.liderbudowlany.pl/szukaj?q=rekuperacja&x=0&y=0 cieszy tez fakt, ze jesto coraz wiecej dostępnych zrodel.
o
rekuperacja
Ja siłą rzeczy musiałem zainteresować się tematem rekuperacji. Jestem alergikiem, a w moim domu był grzyb, także trzeba było coś na to poradzić. Zapoznałem się z Waszymi artukułami i ostatecznie wybrałem rekuperator http://www.vascoart.pl/. Wydaje mi się być najtrafniejszym z wyborów. W końcu to lider na rynku. No i cały system jest bezgłośny. Podobno nie jest tak u innych producentów, także doceniam bardzo tę dogodność. Dodam tylko,że pozbyłem się grzyba z mieszkania i żyje mi się dużo przyjemniej!
o
rekuperacja
Możesz też zajrzeć tutaj - http://www.liderbudowlany.pl/artykul/586/latwe-sterowanie-wentylacja-mechaniczna-z-rekuperatorem, na pewno dowiesz się więcej na ten temat.
o
dobra rekuperacja
Mamy rekuperację w domu (projekt + montaż wykonywała firma http://oemsolar.pl/). Polecam zarówno firmę, która ma ogromne doświadczenie w tego typu instalacjach, jak i samą rekuperację. Zdecydowanie niższe mamy rachunki za ogrzewanie, a i komfort w domu jest bardzo duży - świeże powietrze bez wietrzenia - to świetna sprawa.
Odpowiedz

Nazwa użytkownika
Hasło użytkownika

Zapomniałeś hasło? Prześlemy je na podany adres e-mail.
Możesz zarejestrować się tutaj.

Wróć do listy tematów