MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Czy stare biurowce mogą być energooszczędne?

14.4.2011, , Źródło: BuildDesk Polska

W Polsce wiele zakładów produkcyjnych powstało na terenach fabryk i zakładów pracy utworzonych jeszcze za byłego ustroju. Zaplecze budynków w takich miejscach pozostawiało wiele do życzenia pod względem efektywności energetycznej. Jednakże są wyjątki, które pokazują, że niewielkim nakładem prac można dostosować budynek do nowych wymagań, a czasem nawet je

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

12.12.2012 Zmień 6 nawyków i płać za ogrzewanie nawet o 1/3 mniej
30.1.2015 Klasy energetyczne dla budynków
1.1.2014 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
21.11.2011 Domy energooszczędne - rośnie zainteresowanie
21.9.2015 Miasta i budynki naszpikowane technologią