MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Interes publiczny uzasadnia wejście na prywatną nieruchomość

5.3.2014, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie orzekł, że jeżeli firma wchodząc na nie swoją nieruchomość w celu realizacji inwestycji celu publicznego, a przez to doprowadzi do zmniejszenia wartości nieruchomości, to należne właścicielowi odszkodowanie powiększy się o kwotę odpowiadającą temu zmniejszeniu.

Wojewódzki Sąd

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

7.5.2012 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościamiZablokuj
14.4.2011 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego tej nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościamiZablokuj
14.4.2011 Wycena nieruchomościZablokuj
7.11.2012 Nowelizacja ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych
14.2.2012 Decyzja administracyjna na podstawie art. 124 ustawy o gospodarce nieruchomościamiZablokuj