MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Korupcja w zamówieniach publicznych

14.8.2014, Źródło: Maria Olszewska

Na stronach internetowych Komisji Europejskiej w lutym 2014 r. umieszczone zostało sprawozdanie o zwalczaniu korupcji w Unii Europejskiej. Natomiast w dniu 10 kwietnia 2014 r. Europejski Trybunał Obrachunkowy na swojej stronie internetowej opublikował pismo, w którym odniósł się do opracowanego przez Komisję Europejską dokumentu.

Na stronach internetowych Komisji Europejskiej w lutym 2014 r. umieszczone zostało

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

27.12.2011 Proceduralne uchybienia Królestwa HiszpaniiZablokuj
13.12.2012 Konsultacje w sprawie elektronicznego fakturowania w zamówieniach publicznych
19.11.2013 Projekt rozporządzenia w sprawie zakresu informacji zawartych w rocznym sprawozdaniu o udzielonych zamówieniachZablokuj
28.11.2011 Polska wersja językowa dokumentu roboczego Komisji Europejskiej dotyczącego stosowania europejskiego prawa zamówień publicznych w przypadku współpracy pomiędzy zamawiającymi (partnerstwo publiczno - publiczne)
20.12.2013 Nowy wzór sprawozdania o udzielonych zamówieniach za 2013 rok