MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami

7.5.2012, Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer

Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego tej nieruchomości może nastąpić na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami. Przepisy te przewidują jednak jedynie fakultatywną formę nabycia prawa własności nieruchomości, zależną od woli organu

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

14.4.2011 Pośrednictwo w obrocie nieruchomościamiZablokuj
14.4.2011 Nowelizacji ciąg dalszyZablokuj
14.4.2011 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego tej nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościamiZablokuj
14.4.2011 Po zbyciu nieruchomości suma podatków przewyższy cenęZablokuj
3.7.2014 Nowa legalna definicja cenyZablokuj