MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Nanotechnologia – przyszłość dla zdrowszego i efektywniejszego budownictwa

13.9.2013, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Przemysł budowlany, zwłaszcza w zakresie chemii budowlanej znajduje coraz więcej zastosowań w nanotechnologiach. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zastosowanie już niewielkich ilości domieszek nanoskładników, powoduje znaczne polepszenie własności materiałów budowlanych i wykończeniowych. W chwili obecnej nanotechnologię

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

14.4.2011 Powierzchniowa ochrona betonu
14.4.2011 Klasyfikacja farb wg rodzaju spoiwa
30.8.2016 Ograniczenia emisji lotnych związków organicznych zawartych w niektórych farbach i lakierach przeznaczonych do malowania budynków
24.6.2013 Z cyklu nowoczesne technologie - kolorowy beton
14.4.2011 Tynk Baumit NanoporPutz wyróżniono na targach Budma 2009 w Poznaniu podczas Forum Nowoczesnych Technologii