MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Orzeczenie Trybunału w sprawie ogródków działkowych

31.10.2012, Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer

Pierwsze sygnały o zmianach w działalności PZD pojawiły się w 2007 r kiedy w sejmie toczono dyskusję o uwłaszczeniu działkowców i ograniczenia kompetencji Polskiego Związku Działkowców do którego musiał należeć każdy działkowiec i opłacać składki. Jednocześnie nie miał on możliwości wykupienia swojej działki na własność.

Pierwsze sygnały o zmianach w

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

7.5.2012 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami
14.4.2011 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego tej nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami
16.8.2017 Nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii
3.7.2014 Nowa legalna definicja ceny
14.4.2011 Zniesienie współwłasności nieruchomości wspólnej we wspólnocie mieszkaniowej