MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Polityka Energetyczna Polski

Gwarancja 25.4.2016, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Polityka Energetyczna Polski jest to dokument rządowy wymieniający najważniejsze wyzwania stojące przed polską energetyką zarówno w perspektywie krótkoterminowej, jak również długoterminowej. Dokument taki zostaje opracowany zgodnie z zapisami art. 13–15 Ustawy Prawo energetyczne i jest przyjmowany przez Radę Ministrów.

Zapisy Ustawy prawo energetyczne dotyczące tego

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

7.5.2012 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościamiZablokuj
30.1.2018 Wiceminister Kurtyka: elektromobilność to bezpieczeństwo, wspólnota i konkurencyjność
14.4.2011 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego tej nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościamiZablokuj
16.8.2017 Nowelizacja ustawy o odnawialnych źródłach energii
19.10.2015 Energetyka w POIiŚ w latach 2007-2014