MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Pozwolenia i uzgodnienia

Gwarancja 16.11.2007, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Dokumentacja projektowa, zanim stanie się podstawą do realizacji robót budowlanych, musi zostać uzgodniona w instytucjach w zależności od cech inwestycji.

Na jednej z pierwszych stron projektu powinna znaleźć się Karta Uzgodnień, w której rzeczoznawcy ds. przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony sanitarnej dokonają jej zaopiniowania.

  1. A. Uzgodnienia przez

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

1.1.2014 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
14.4.2011 Warbud SA zdobywcą Budowlanych Oskarów
8.11.2012 Olsztyn: Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
20.5.2013 Zamówienia publiczne - Lublin: Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
14.4.2011 Kolejna ingerencja w przepisy budowlane - hałas wygrywa w walce o jakość użytkowania budynkówZablokuj