MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Projekt a świadectwo charakterystyki energetycznej

15.6.2012, Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer

Zgodnie z § 11 ust. 2 pkt 10 Rozporządzenia opis techniczny projektu architektoniczno-budowlany powinien zawierać charakterystykę energetyczną budynku, opracowaną zgodnie z przepisami dotyczącymi metodologii obliczania charakterystyki energetycznej budynku i lokalu mieszkalnego lub części budynku stanowiącej samodzielną całość techniczno-użytkową oraz sposobu sporządzania i

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

30.1.2015 Klasy energetyczne dla budynków
1.1.2014 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
24.4.2012 Budownictwo energooszczędne, pasywne, czy certyfikaty pomagają?Zablokuj
26.5.2014 Nowe warunki energetyczne budynków - w świetle zmiany w przepisach techniczno-budowlanych
2.9.2014 Sejm za poprawkami senatu do ustawy o charakterystyce energ. budynków