MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Rząd przyspiesza i upraszcza proces budowy

26.8.2014, Źródło: Paweł Wiśniewski

Został przyjęty przez Radę Ministrów projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw. Zostały one przedłożone przez ministra infrastruktury i rozwoju. Uproszczenie i przyspieszenie procesu budowlanego jest priorytetem w tych przepisach.

Został przyjęty przez Radę Ministrów  projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw. Zostały one

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

23.7.2013 RM przyjęła projekt założeń nowelizacji prawa budowlanego przygotowany przez MTBiGM
25.9.2015 Kolejne przetargi na projekt i budowę drogi ekspresowej S6 w województwie pomorskim
14.4.2011 Eksperci na budowieZablokuj
3.10.2016 Konsultacje kodeksu urbanistyczno-budowlanego
20.5.2013 Zamówienia publiczne - Lublin: Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg