MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

System podatkowy sprzyja inwestycjom na rynku mieszkaniowym

18.6.2014, Źródło: Lion’s Bank

Zerowy podatek dochodowy? To możliwe, o ile czerpiąc dochody z wynajmu nieruchomości, odpowiednio zaplanuje się rozliczenia z fiskusem. Pomaga w tym też amortyzacja, która działa na korzyść inwestora tylko w przypadku nielicznychproduktówinwestycyjnych. Aby je porównać Lion’s Bank przygotował przegląd ich wyników i obciążeń podatkowych za ostatnie 12 miesięcy.

Zerowy podatek

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

14.4.2011 Nabycie prawa własności nieruchomości przez użytkownika wieczystego tej nieruchomości w trybie ustawy o gospodarce nieruchomościami
14.4.2011 Niższe opłaty notarialne
1.12.2015 Kawalerka dobra na start
28.3.2013 W południowej Polsce ekologia jest popularniejsza
22.11.2011 Opłacalność najmu spada