MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Wskaźnik energii pierwotnej

Gwarancja 16.4.2015, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Energia pierwotna (EP) wyrażona w jednostkach [kWh/(m2rok)] określa roczne obliczeniowe zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną niezbędną do ogrzewania, wentylacji i przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz chłodzenia. Jego wartość w znacznym stopniu zależy od tego, czym dom jest ogrzewany, opisuje, jaki wpływ na środowisko ma budynek.

Przykładowo –

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

12.12.2012 Zmień 6 nawyków i płać za ogrzewanie nawet o 1/3 mniej
30.1.2015 Klasy energetyczne dla budynków
1.1.2014 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.Zablokuj
21.11.2011 Domy energooszczędne - rośnie zainteresowanie
24.4.2012 Budownictwo energooszczędne, pasywne, czy certyfikaty pomagają?Zablokuj