MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Wskaźnik energii użytkowej

Gwarancja 16.4.2015, , Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Przyjmuje się, że świadectwo energetyczne ma dostarczyć informację dla osoby kupującej nieruchomość o kosztach jej utrzymania, co pośrednio ma rzutować na ustalanie ceny zakupu.

Na pierwszej stronie świadectwa znajduje się suwak z paletą barw od zieleni - poprawna energooszczędność - do czerwieni, wskazującej na duże straty energetyczne.

Obecnie na jednym suwaku

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

12.12.2012 Zmień 6 nawyków i płać za ogrzewanie nawet o 1/3 mniej
14.4.2011 Zastosowanie Schöck Isokorb w biurowcu Skalski w Krakowie
30.1.2015 Klasy energetyczne dla budynków
1.1.2014 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.Zablokuj
21.11.2011 Domy energooszczędne - rośnie zainteresowanie