MEDIA SPOŁECZNOCIOWE
facebook twitter rss
 
Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Dokument dostępny dla zarejestrowanych użytkowników

Przykład:

Zrewidowane Porozumienie WTO ws. Zamówień Rządowych (GPA)

10.4.2014, Źródło: www.uzp.gov.pl

Zrewidowane Porozumienie WTO ws. Zamówień Rządowych weszło w życie 6 kwietnia 2014 r., w efekcie złożenia instrumentów akceptacji Protokołu zmieniającego Porozumienie GPA z 1994 r. przez dwie trzecie stron GPA, tj. w kolejności złożenia dokumentów akceptacji przez: Liechtenstein, Norwegię, Kanadę, Tajwan, USA, Hong Kong-Chiny, Unię Europejską, Islandię, Singapur oraz Izrael.

...
Koniec przykładu
...

Dostęp do tego dokumentu mają tylko abonenci Budinfo Premium/Premium Plus po zalogowaniu się podając nazwę użytkownika i osobiste hasło.

Zamów swój abonament Budinfo i zyskaj dostęp do przepisów prawnych oraz ponad 24 000 stron informacji z zakresu wiedzy budowlanej. Bardzo łatwa nawigacja w tej unikalnej bibliotece, zaawansowany system wyszukiwania sprawiają, że zawsze szybko odnajdziesz prawidłowe i zweryfikowane informacje.

Więcej o Budinfo

Jeśli nie posiadasz abonamentu, ale jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz korzystać z darmowego dostępu do określonych dokumentów.

9.5.2012 Znowu zmiany w Prawie Zamówień Publicznych
27.4.2012 Wniosek legislacyjny KEw sprawie dostępu towarów i usług do rynku wewnętrznego Unii Europejskiej w zakresie zamówień publicznych
11.4.2012 Opublikowany został wniosek legislacyjny dotyczący rozporządzenia w zakresie zamówień publicznych oraz procedur wspierających negocjacje w sprawie dostępu towarów i usług z UE
2.4.2014 Nowe dyrektywy w zakresie zamówień publicznych
5.6.2012 Rada Ministrów przyjęła projekt Prawa zamówień publicznych