Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie

Co to jest BUDinfo Premium / BUDinfo Premium Plus?

Dostęp do fachowej wiedzy nie zawsze jest prosty.  Aby go Państwu  ułatwić stworzyliśmy portal BUDinfo Premium.


BUDinfo Premium stanowi innowacyjne połączenie aktualności, przepisów, technologii i warunków wykonania robót.  Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy ponad 4000 artykułów objętych gwarancją aktualności i poprawności. Ponadto otrzymują Państwo dostęp do edytowalnych wzorów formularzy i dokumentów.

Dodatkowo zamawiając wersję BUDinfo Premium Plus mają Państwo możliwość korzystania z fachowych programów.


Sposoby korzystania z portalu:

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę interesujące  zagadnienie lub znaleźć go na liście tematów w wybranej strefie. Będą Państwo zaskoczeni jakością wyszukanych artykułów.

Co oznacza ?

Artykuł ze znaczkiem oznacza, że dostęp do jego treści będzie możliwy po wykupieniu abonamentu.

Nie posiadasz abonamentu BUDinfo Premium? Zarejestruj się i wykup abonament na wybraną strefę a otrzymasz:

  • Pełny dostęp do fachowych treści zawartych w naszej bazie wiedzy budowlanej. Szczegółowo opisane zostały zagadnienia teoretyczne w nawiązaniu do praktycznych zastosowań. Zamieszczone zostały wzory, rysunki, przykłady dokumentów.
  • Możliwość  pobrania edytowalnych wzorów formularzy, dokumentów oraz fachowych programów, w zależności od wybranej opcji abonamentu. Z pewnością ułatwią i usprawnią one Państwa pracę.
  • Możliwość zadania każdego pytania naszym ekspertom. Jeżeli nie znajdą Państwo odpowiedzi na swoje pytanie wśród naszych treści istnieje możliwość zadania tego pytania jednemu z naszych ekspertów. Odpowiedź w ciągu 2 tygodni jest gwarantowana.

Dlaczego opłaca się korzystać z BUDinfo Premium? To proste!