Wyszukiwarka BUDinfo
Pomoc - Wyszukiwanie
Liga sprawiedliwych – wiemy, kto wybierze Fasady Roku 2019
22.5.2019
1 kwietnia br. wystartowała rywalizacja o miano Fasady Roku 2019. Zanim jednak poznamy pełną obsadę zobaczmy, kto będzie oceniał tegorocznych kandydatów i zdecyduje, do kogo powędruje prestiżowy tytuł, 10 000 zł i miejsce w międzynarodowej odsłonie zmagań – Baumit Life Challenge. Sprawdźmy, komu tym razem przypadło to odpowiedzialne zadanie.
Powiązane dokumenty

Elewacyjne show, czyli krótka rozprawa o betonowym kamieniu dekoracyjnym
17.5.2019
Choć kojarzony jest głównie z wystrojem wnętrz, w swojej betonowej odmianie równie efektownie prezentuje się na elewacji, ogrodzeniu czy jako element architektury ogrodu. Mowa naturalnie o kamieniu dekoracyjnym, stanowiącym nieszablonową alternatywę dla standardowych materiałów wykończeniowych takich jak tynki czy klinkier. To rozwiązanie nadaje budynkowi indywidualny styl i podkreśla jego wyjątkowy charakter.
Powiązane dokumenty

Szafy garażowe w budynku z garażem wielostanowiskowym
22.5.2019, Paweł Puch, Źródło: Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.
Szafy, inaczej boksy garażowe, ułatwiają aranżację garażu i pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca. Umożliwiają przechowywanie narzędzi, płynów eksploatacyjnych i elementów wyposażenia auta, opon, nart, a nawet rowerów, które nie mieszczą się w mieszkaniu lub tam przeszkadzają Szafy garażowe są idealnym sposobem na to, by zebrać wszystkie narzędzia i cały sprzęt w jednym miejscu. Możliwość dowolnego spersonalizowania boksów sprawia, że można ich wnętrze dostosować maksymalnie do własnych potrzeb.
Powiązane dokumenty

Wymagania dotyczące miejsc pracy usytuowanych w budynkach
7.3.2019, Kamila Michałowska
Osoby wykonujące roboty budowlane nie mogą być narażone na działanie czynników szkodliwych dla zdrowia lub niebezpiecznych, a w szczególności takich jak hałas, wibracje, promieniowanie elektromagnetyczne, pyły i gazy o natężeniach i stężeniach przekraczających wartości dopuszczalne. Jeżeli osoby są obowiązane wejść do strefy, atmosfera tej strefy powinna być monitorowana za pomocą czujników alarmujących o stanach niebezpiecznych, a także powinny być podjęte odpowiednie środki zapobiegające zagrożeniom.
Powiązane dokumenty

Szkolenia